ویرایش تخصصی مقاله

ویرایش تخصصی مقاله

ویرایش تخصصی مقاله

ویرایش تخصصی مقاله

بسیاری از مقالات ارسال شده به مجلات، به علت ضعف در ترجمه و نگارش مقاله پذیرفته نمی شوند. بسیاری از مقالات علیرغم داشتن بار علمی بالا به دلیل عدم قدرت کافی در انتقال بار علمی که ناشی از ترجمه های متوسط می باشد در همان بررسی اولیه توسط مجلات معتبر رد می شوند. بنابراین یک مقاله خوب علاوه بر داشتن محتوای قوی، باید از لحاظ گرامری و ترجمه نیز عاری از ایراد باشد. معمولا به دانشجویان توصیه می شود که بعد از نگارش مقاله خود، اگر تسلط به زبان انگلیسی ندارند، کار ترجمه مقاله خود را به یک مترجم متخصص در رشته خود، بسپارند. اما اگر کار ترجمه مقاله را نیز خود دانشجو انجام داد، بهتر است برای اطمینان از صحت ترجمه خود، کار ویرایش مقاله خود را به فرد دیگری بسپارد.

ما در موسسه پژوهش برتر، با داشتن کادر مترجمین متخصص، کار ترجمه و ویرایش مقاله شما را انجام می دهیم. این خدمت مخصوص اشخاصی است که شخصا اقدام به نگارش مقاله می نمایند ولی نسبت به ترجمه مقاله خود اطمینان کافی ندارند.

ویراستاری تخصصی

این نوع ویراستاری توسط مترجمین متخصص در رشته های مختلف با مدرک دکتری انجام می شود و به صورت کلی غلط های املایی و گرامری مقالات را برطرف می کنند بدون آنکه در خود محتوا تغییری ایجاد کنند.. لازم به ذکر است این نوع ویراستاری شامل گارانتی ده روزه پس از ارائه می باشد

نکات مربوط به ویراستاری

در زمان گارانتی پلن های مختلف ویراستاری، تمامی اصلاحات مربوط به ویراستاری در حداقل زمان انجام خواهد شد
زمان تحویل کار بستگی به حجم کار شما دارد و برای استعلام دقیق لازم است کار خود را برای ما ارسال بفرمایید.
در صورت استخراج مقاله و ترجمه آن توسط کارشناسان ما، هزینه ویرایش دریافت نمی شود.


 

در صورت نیاز به مشاوره و انجام پایان نامه دکترا و ارشد با ما در اتباط باشید | پایان نامه ارزان
تلفن های مشاوره:09199631325
09353132500

افزودن یک دیدگاه